Tide Software wspiera turniej chłopców piłki nożnej

Tidesoftwar memorial - zmagania najmłodszych

Gol!

Memoriał im. Marcina Rowińskiego to wydarzenie co rok przyciągające młodych piłkarzy, którzy walczą o puchar przechodni. W rozgrywkach zobaczyliśmy dwanaście  zespołów, grających  po pięciu zawodników i bramkarz w spotkaniach trwających kwadrans.

Dopingował sam wiceminister

Kibice przeżywali rozwój akcji na boisku. Najmłodszych dopingowała jak co roku rodzina Marcina Rowińskiego oraz wicepremier Janusz Piechociński. Dodatkowo na trybunach zasiedli: bramkarz reprezentacji polski - Grzegorz Szamotulski oraz Bożenna Korlak - Przewodnicząca Rady Gminy Lesznowola, radni gminy Lesznowola - Mirosław Wilusz i Marcin Kania i inni.

Odpowiedzialny biznes poprzez CSR

"Sponsorujemy zespół rajdowy Pawła Hankiewicza, który zdobył z nami tytuł Mistrza Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2013 w klasie HR." - przyznaje wiceprezes Tide Software, Janusz Pytlak. "Chcąc wnieść coś dla lokalnej społeczności, utrzymując przy tym nadal ducha sportu, firma Tide Software wsparła rzeczowo i pomogła w organizacji X memoriału im. Marcina Rowińskiego. Prowadzenie odpowiedzialnego biznesu zapisane jest w strategii naszej firmy. Od dziś dodatkowym jej filarem jest marketing zaangażowany społecznie."

Kim był Marcin Rowiński?

Marcin Rowiński ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Był instruktorem pływania i nauczycielem wychowania fizycznego. Powołał Uczniowski Klub Sportowy IWICZNA. Jego prac była jego pasją, a to zaowocowało wieloma sukcesami sportowymi odnoszonymi przez uczniów szkoły w Nowej Iwicznej. Niestety w 1999 roku Marcin zginął tragicznie.

Tidesoftwar memorial - przemowa Piechociński

Źródło: www.tidesoftware.pl

powrt

©COPYRIGHT all right reserved / wszelkie prawa zastrzeżone web-works.pl - everything for your webside