Hubertus Łęczycki

Hubertus Łęczycki jest imprezą plenerową, zachowująca i promującą tradycje łowieckie. Jest to impreza z myślą o myśliwych, leśniczych tworzona z pasji i z pasją.

Impreza nabrała charakteru wystawienniczego i ten profil imprezy organizatorzy szerzą z pozytywnym skutkiem ponieważ z każdym rokiem przybywa wystawców, firm również międzynarodowych dzięki czemu impreza stała się dużą, prestiżową imprezą gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy dbają o to by zapewnić jak najwięcej atrakcji nie tylko dla osób związanych z łowiectwem, tak Panowie jak i Panie znajdą tu coś dla siebie.

Podczas Hubertusa w Łęczycy powstaje już od kilku edycji największa wystawa nowych aut terenowych w kraju o nazwie Hubertus Car Show 4x4 podczas, której każdy może skorzystać z jazd testowych w terenie.Również ważną częścią imprezy co trzeba podkreślić są wystawy rolnicze.

Impreza ma również szeroki aspekt ekologiczny, który jest promowany podczas imprezy przez Starostwo Powiatowe w Łęczycy.

Hubertus Łęczycki oficjalnie jest wojewódzka imprezą woj. łódzkiego jednakże przyciąga osoby z całego kraju i nie tylko przez swój niepowtarzalny charakter. Umiejscowieniem imprezy jest centrum Łęczycy, piękny rynek, Plac T. Kościuszki a także Pola Tumskie (400m pieszo od centrum imprezy).

Hubertus Łęczycki czyli obchody dnia św. Huberta patrona myśliwych odbywają się zawsze w październiku. W roku 2013 na Hubertusie Łęczyckim odbędą się obchody 90 lecie Polskiego Związku Łowieckiego.

Na imprezę przybywa od 5 do 15 tyś osób. Impreza trwa jeden dzień i zaczyna się od godziny 9 rano, trwając do godz. wieczornych. Od godz. rannych trwają wystawy firm i jarmarczne aż do godz. 18 tej. Do godziny mniej więcej 15 na scenie przed Starostwem Powiatowym w Łęczycy trwają pokazy zwierząt myśliwskich, przemówienia przedstawicieli tejże pasji oraz wiele innych atrakcji. Impreza kończy się koncertami wykonawców, zespołów polskiej sceny muzycznej.

Organizatorzy jaką jest firma (ExpoShowPolska) działająca społecznie w porozumieniu ze Starostem Powiatowym w Łęczycy oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy zapraszają wszystkich do przebycia na imprezę Hubertus Łęczycki, która stanie się wielką przygodą dla każdego.

powrt

©COPYRIGHT all right reserved / wszelkie prawa zastrzeżone web-works.pl - everything for your webside